Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer .NET

FINANCIAL RISK SYSTEMS sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 50017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Chłodna 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

· Implementacja i projektowanie nowych funkcjonalności w systemach

· Analiza wymagań biznesowych, projektowanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej w całym cyklu życia oprogramowania

· Utrzymanie wdrożonych systemów IT

· Praca przy koncepcjach architektonicznych, dokumentowanie pracy nad rozwojem programowania

· Integracja z systemami trzecimi

· Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania

· Bardzo dobra znajomość C# i .Net

· Doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server

· Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

· Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

· Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Mile widziane:

· Umiejętność budowania aplikacji w oparciu o wytyczne DDD

· Znajomość WinForms, Angular, SignalR, DevExpress, NHibernate

· Znajomość tematyki CI/CD i automatyzacji testów

· Znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i zarządzania ryzykiem finansowym

To oferujemy

· Pracę przy projektach IT realizowanych, między innymi dla największych spółek z sektora paliw i surowców, energetyki czy finansów

· Możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych programistów

· Możliwość poznania i uczestniczenia we wszystkich etapach procesu powstawania oprogramowania

· Realny wpływ na dobór technologii włączanych w stos technologiczny systemu IT

· Elastyczne godziny pracy – w tym w przypadku studentów, możliwość uwzględnienia ograniczeń czasu wynikających z planu studiów

· Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie

· Długotrwałe relacje oparte na przyjaznej atmosferze, wzajemnym szacunku i pomocy

O nas

Financial Risk Systems to software house specjalizujący się w rozwiązaniach IT związanych z obszarem zarządzania finansami. Nasza platforma IT jest aktywnie wykorzystywana przez firmy z różnych sektorów gospodarki, w tym największe polskie przedsiębiorstwa i wspiera je w zarządzaniu ryzykiem rynkowym, ryzykiem kredytowym oraz prowadzeniu rachunkowości instrumentów finansowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Developer .NET