Ta oferta pracy jest nieaktualna od 589 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Oracle PL/SQL

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: AR/PLSQL/12/WAW/P

    Obowiązki:

    • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia i utrzymania systemu TIA (technologia Oracle: SQL, PL/SQL oraz Forms&Reports)
    • Analiza wymagań użytkowników
    • Projektowanie rozwiązań
    • Implementacja rozwiązań
    • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
    • Integracja systemu firmy ubezpieczeniowej
    • Nabycie wiedzy niezbędnej do dalszego utrzymywania i rozwoju aplikacji
    Wymagania:
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle
    • Praktyczna znajomość wszystkich faz procesu rozwoju oprogramowania (analiza, projektowanie, programowanie, testowanie, dokumentowanie, wdrażanie)
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe informatyczne, ewentualnie pokrewne

     Atuty dodatkowe:

    • Znajomość systemu TIA
    • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
    • Znajomość środowiska Unix lub Linux na poziomie użytkownika
    • Certyfikaty w zakresie technologii Oracle SQL, PL/SQL, Forms, Reports
    • Znajomość języka Java

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email.

    [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Developer Oracle PL/SQL.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.