Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer PHP/JS

DMSI Software Sp. z o.o.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Kłobucka 23C

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W związku z ekspansją na rynek amerykański poszukujemy programistów, którzy dołączą do zespołu realizującego projekt Safestar - zaawansowany system chmurowy z obszaru bezpieczeństwa (safestar.pl).

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PHP, HTML, CSS

  • dobra znajomość JavaScipt (Vanilla JS)

  • znajomość pracy w modelu MVC

  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL (głównie MySQL, znajomość MS SQL mile widziana)

  • umiejętność pisania czystego/semantycznego kodu

  • umiejętność pracy z linią komend w systemach Linuksowych

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (natywnych lub hybrydowych)

  • angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premie od projektów

  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów

  • stabilne zatrudnienie

  • doskonałą (niekorporacyjną) atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • wyjazdy integracyjne

  • szkolenia

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

DMSI od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania chmurowego. Kiedy zaczynaliśmy, nikt jeszcze nie nazywał tego chmurą :-)

Działamy głównie w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania. Nasze systemy Safestar i Himes są odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek tysięcy chronionych obiektów i osób na świecie oraz nadzorują kluczowe procesy biznesowe w dużych europejskich firmach.

Szczegóły dotyczące naszej działalności znajdziesz na stronie safestar.pl