Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer PHP - Symfony

LEMONMIND

10 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Git

  • Symfony

  • Docker

  • Redis

  • Composer

  • Unit Tests

  • Elasticsearch

  • Kanban

  • Scrum

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce. Pracujemy dla Polbruk S.A., Scania, Meble VOX, Apteki Gemini, Dr. Oetker. Jeśli szukasz dynamicznej firmy, której kultura i atmosfera pracy przyciąga jak magnes - odezwij się do nas.

Co będziemy razem tworzyć: Aplikacje PIM, E-commerce, konfiguratory produktów, produktowe katalogi online i rozwiązania B2B w oparciu o platformę Pimcore [www.pimcore.com].

Rozwijać technologicznie projekty własne firmy wzbogacające platformę Pimcore, ułatwiające i zwiększające efektywność pracy i szybkość wdrożeń dla klientów. Udoskonalać procesy wytwarzania oprogramowania w zespole i dbać o jakość kodu

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy do naszego zespołu developerów PHP Symfony z doświadczeniem na poziomie Mid / Senior.

  • Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

  • Zależy nam najbardziej na tym, aby programowanie było Twoja pasją i aby programowanie webowe było tym, z czym wiążesz swoją przyszłość. My umożliwimy Ci rozwój i pracę w ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach.

  • Mamy małe zespoły [3-6 developerów], których uczestnicy blisko ze sobą pracują. Możesz liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i atmosferę sprzyjającą kreatywności.

  • Oczekujemy, że przede wszystkim będziesz chłonął wiedzę, szybko się uczył i chętnie poznawał tajniki naszej pracy.

Nasze wymagania

  • Podchodzisz na serio do programowania i po prostu lubisz to robić.

  • Masz minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w realizacji aplikacji opartych o PHP 5/7 i framework Symfony. Napisz / Opowiedz nam o projektach i aplikacjach, które realizowałeś. Przeczytamy to ze szczególnym zainteresowaniem i uwagą!

  • Znasz język angielski co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej a najlepiej, jeśli potrafisz płynnie prowadzić rozmowę w tym języku.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-6 developerów

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • graphic designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracy w atmosferze startup'owej, ale w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem rynkowym.

  • Poukładanych procesów wytwarzania [CI/CD/CT] - no prawie poukładanych, ale jeśli masz doświadczenie z pewnością wiesz, że zawsze jest coś do poprawy ;)

  • Współtworzenia organizacji i zespołu. Oczekujemy odpowiedzialnego podejścia i realizacji założonych celów, a rzeczywiste zaangażowanie w pracę i rozwój firmy nagrodzimy gwarantowanymi premiami. Chcemy, żeby każdy z członków zespołu miał realne poczucie, że współtworzy firmę i że jej sukces przekłada się na sukces osobisty.

  • Benefitów, takich których chce i o których decyduje zespół. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy czego możesz się spodziewać.

  • Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz z bardzo dogodną komunikacją lub zdalnie.

  • Możliwości rozwoju i szkoleń. Nie tylko będziemy Cię do tego zachęcać, ale i oczekiwać ;)

  • Pokrywamy koszt certyfikacji Pimcore Developer / Consultant! I pomagamy Ci również się do niej przygotować.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

LEMONMIND

LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie. Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!

Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

Przewiń do profilu firmy