Oferta pracy

Developer PHP

R2G Polska Sp. z o.o.O firmie

R2G Polska Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Kim jesteśmy?

W ciągu ostatnich kilku lat, z małej firmy Apaczka wyrosła na krajowego lidera rynku operatorów logistycznychNaszym kolejnym celem jest dominacja na rynku europejskim. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi i dobremu zespołowi programistów uda nam się ten cel osiągnąć. Nasz serwis apaczka.pl jest doceniany zarówno przez naszych klientów jak i firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Dzięki API, współpracuje z nami wiele platform handlu elektronicznego. Ponieważ naszym celem jest rozwój, poszukujemy do zespołu IT ludzi otwartych na nowe wyzwania i rozumiejących potrzeby zarówno biznesowe jak i klienckie.

miejsce pracy Warszawa-Wilanów

Zakres obowiązków:

Jako Developer PHP, odpowiadać będziesz między innymi za tworzenie aplikacji od strony back-end, utrzymanie i projektowanie bazy danych,
a w szczeg
ólności:

  • Utrzymanie i rozwijanie istniejących aplikacji zarówno od strony operatora jak i końcowego użytkownika;
  • Projektowanie oraz wdrażanie struktury bazy danych pod nowe moduły / projekty;
  • Tworzenie rozwiązań mających na celu pozyskanie nowych klientów i rozwój firmy;
  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów.

Wymagania:

Poszukujemy os
ób z minimum rocznym doświadczeniem na stanowisku Developer PHP, posługujących się językiem polskim. W szczególności, oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości PHP 5.6+/7+ (min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych) i umiejętności praktycznego wykorzystania w celu tworzenia serwisów webowych;
  • Dobrej znajomości zapytań DDL i DML w środowisku MySql, oraz podstawowej znajomości Doctrine;
  • Doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu aplikacji internetowych;
  • Umiejętności pracy w środowisku LAMP;
  • Samodzielności, inicjatywy oraz otwartości na wykorzystanie nowych technologii.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień sieciowych / konfiguracja serwera Apache;
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git;
  • Znajomość technologi webservice SOAP / REST;
  • Optymalizacja Baz Danych.

Oferujemy:

  • Realny wpływ na kształt produktu;
  • Pakiet benefitów (Medicover, Multisport, ubezpieczenie na życie);
  • Pracę w firmie, która już w tej chwili jest liderem na krajowym rynku operatorów logistycznych;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w sercu Wilanowa;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, zlecenie, umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) R2G Polska Sp. z o.o. ul. F. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to: [email protected]

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji pracowników. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest wstrzymanie postępowania rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania są czynności mierzące do zawarcia umowy oraz wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze wynikające z przepisów prawa pracy.

Dane będą przetwarzana do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.

Wszelkie uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy