Oferta pracy

co to?

Developer PHP

R2G Polska Sp. z o.o.

15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • Git

Mile widziane

  • Docker

  • GitLab

  • Doctrine2

  • Soap

  • REST

  • Redis

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących aplikacji zarówno od strony operatora jak i końcowego użytkownika

  • Projektowanie oraz wdrażanie struktury bazy danych pod nowe moduły / projekty

  • Tworzenie rozwiązań mających na celu pozyskanie nowych klientów i rozwój firmy

  • Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Developer PHP

  • Dobra znajomość PHP 5.6+/7+ (min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych) i umiejętność praktycznego wykorzystania w celu tworzenia serwisów webowych

  • Dobra znajomość zapytań DDL i DML w środowisku MySql oraz podstawowa znajomość Doctrine

  • Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu aplikacji internetowych

  • Umiejętność pracy w środowisku LAMP

  • Samodzielność, inicjatywa oraz otwartość na wykorzystanie nowych technologii

  • Znajomość zagadnień sieciowych / konfiguracja serwera Apache

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość technologi webservice SOAP / REST

  • Optymalizacja Baz Danych

Podział czasu pracy
75%

Development

15%

Utrzymanie

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4+2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Integration

  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

  • Realny wpływ na kształt produktu

  • Pakiet benefitów (Medicover, Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę w firmie, która już w tej chwili jest liderem na krajowym rynku operatorów logistycznych

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w sercu Wilanowa

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, zlecenie lub umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

W ciągu ostatnich kilku lat, z małej firmy Apaczka wyrosła na krajowego lidera rynku operatorów logistycznych. Naszym kolejnym celem jest dominacja na rynku europejskim. Wierzymy, że dzięki prężnie działającemu biznesowi i dobremu zespołowi programistów uda nam się ten cel osiągnąć. Nasz serwis apaczka.pl jest doceniany zarówno przez naszych klientów jak i firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Dzięki API, współpracuje z nami wiele platform handlu elektronicznego. Ponieważ naszym celem jest rozwój, poszukujemy do zespołu IT ludzi otwartych na nowe wyzwania i rozumiejących potrzeby zarówno biznesowe jak i klienckie.

Przewiń do profilu firmy