Oferta pracy

Developer Power BI w Grupie B2Holding ASA

ULTIMO S.A.

12 00018 000 brutto / mies.
  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Azure

  • PowerBI

O projekcie

Poszukujemy developera Power BI do dynamicznie rozwijającego się zespołu Grupowej Hurtowni Danych oraz Business Intelligence, obsługującego całą grupę kapitałową B2Holding ASA.

Po migracji zasobów hurtowni do chmury (MS Azure), zakres obowiązków zespołu znacznie się zwiększył (zarządzanie zasobami chmurowymi, zaangażowanie w projekty Machine Learning, integracja pomiędzy zasobami grupowymi i lokalnymi, rozwój aplikacji webowych itd.) otwierając tym samym przestrzeń na rolę Developera Power BI.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja raportów/dashboardów odpowiadających wymaganiom biznesowym w PowerBI;

  • Modelowanie tabel w hurtowni danych oraz tworzenie procesów ETL-owych;

  • Rozwój środowiska raportowego opartego na technologii PowerBI w Grupie B2Holding;

  • Współpraca z zespołami analitycznymi po stronie biznesu w celu identyfikacji potrzeb i wdrażania rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem DWH i PowerBI;

  • Rozwój kompetencji PowerBI w zespołach analitycznych po stronie biznesu (przygotowanie użytkowników biznesowych na self-service);

  • Przestrzeganie właściwych standardów kodowania, testowania i dokumentacji;

  • Ścisła współpraca z zespołami z całej grupy kapitałowej w celu realizacji zaplanowanych celów zespołu i grupy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku developera PowerBI;

  • Dobra znajomość rozwiązań PowerBI, w tym programowanie DAX/M, PowerBI Query;

  • Dobra znajomość języka SQL: T-SQL, Azure;

  • Doświadczenie z tworzeniem procesów ETL-owych, w tym Azure Data Factory;

  • Minimum podstawowa znajomość platformy Microsoft Azure oraz Azue DevOps;

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedzinie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego min B2 (zarówno w mówieniu, jak i pisaniu);

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Potwierdzona umiejętność w pracy w zespołach pracujących zwinnie (Agile/Scrum);

  • Analityczne podejście do skomplikowanych zagadnień oraz kreatywność w nieszablonowych sytuacjach;

  • Zdolność do szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • Doświadczenie z Power Apps oraz Power BI Embedded;

  • Doświadczenie w PL/SQL (Oracle lub DB2);

  • Znajomość Bash/Powershell;

  • Znajomość Python będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Praca przy projektach w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku;

  • Praca w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu;

  • Praca zdalna / możliwość pracy w biurze;

  • Współfinansowane kursy językowe;

  • Dodatkowe szkolenia oraz certyfikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • kafeteria Mybenefit

ULTIMO S.A.

Jesteśmy firmą od „Dogadajmy się”. Jednym z liderów branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce, należącym do międzynarodowej grupy B2Holding. W naszej centrali we Wrocławiu zatrudniamy blisko 600 osób, w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

Tworzymy zmotywowany i zaangażowany zespół, mamy wpływ na to, co robimy. Wdrażamy nowoczesne technologie oraz zaawansowane projekty między innymi w ramach obszarów: Operacje, IT, Inwestycje, HR, Legal & Compliance. Sprawdź nasze #dobre miejsce pracy!

Przewiń do profilu firmy