Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer/Programista

Domiporta Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • SQL

  • C#

  • TypeScript

  • ASP.NET MVC

  • REST.API/WEB.API

  • NET Core

  • Git

Mile widziane

  • Elastic

  • Search

  • Redis

Twój zakres obowiązków

  • Realizować projekty w metodykach zwinnych, tworząc te funkcjonalności, które są najbardziej doceniane przez użytkowników

  • Pracować w nowoczesnym środowisku opartym w 100% o rozwiązania chmurowe

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub adekwatne doświadczenie

  • Posiadasz zdolności analityczne i zmysł inżynierski oraz posiadasz co najmniej trzyletnie doświadczenie w programowaniu w zespole

  • Umiesz tworzyć rozwiązania WEB/Frontend z wykorzystaniem HTML, CSS

  • Nie obce są ci rozwiązania Backend tworzone w z wykorzystaniem .Net Framework

  • Programujesz w środowisku Microsoft Visual Studio

  • Potrafisz programować w C#, JavaScript lub TypeScript

  • Znasz technologie: ASP.NET MVC

  • Umiesz tworzyć z wykorzystaniem systemów kontroli wersji GIT

  • Lubisz rozwiązywać niestandardowe problemy

  • Lubisz pracę z nowymi technologiami i lubisz ciągle się rozwijać

  • Jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i dobrze zorganizowaną i potrafisz pracować w zespole programistów

  • znasz technologie Elastic Search

  • znasz język SQL

  • potrafisz pisać wydajne serwisy w oparciu o API

  • znasz rozwiązania AWS

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • możliwość realnego wpływu na kształt docelowego rozwiązania

  • pracę z nowoczesnymi technologiami

  • płaską strukturę organizacyjną

  • stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku

  • swobodną atmosferę pracy

  • zróżnicowany zakres realizowanych projektów

  • świetnie zlokalizowane biuro

  • możliwość pracy zdalnej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,

  • pakiet medyczny w Medicover,

Domiporta Sp. z o.o.

Domiporta jest platformą integrującą wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączymy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa, banki finansujące zakup mieszkań oraz podmioty świadczące usługi projektowe i wykończeniowe. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy