Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Robotic Process Automation

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta – firmy doradczej w kluczowych obszarach przedsiębiorstw
    szukamy kandydatów na stanowisko:

    DEVELOPER Robotic Process Automation
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • praca w profesjonalnym zespole świadczącym usługi o charakterze projektowym dla klientów firmy w kraju i za granicą
    • konfiguracja procesów w systemie RPA firmy UiPath
    • programowanie zaawansowanych obszarów w ramach funkcjonalności rozwiązań RPA
    • projektowanie obszarów zastosowania technologii RPA
    • komunikacja i efektywna współpraca z klientami i zespołem

    Wymagania:

    • dobra znajomość technologii i rozwiązań IT
    • rozwinięte umiejętności z obszarów: tworzenia algorytmów,  .Net, VBA, makra i formuły w MS Excell
    • certyfikat dewelopera UiPath z akademii UiPath; poziomy foundation lub advanced; certyfikat możliwy do uzyskania w ciągu 3-4 dni.
    • mile widziane ogólne umiejętności w obszarze programowania.
    • nie wymagane  jednak specyficzne kompetencji programisty.
    • gotowość do pracy w systemie projektowym u klienta
    • gotowość do pracy w zespole
    • dobre zdolności komunikacyjne
    • dobra znajomość angielskiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • specjalistyczne szkolenia z obszaru technologii RPA
    • szkolenia, coaching i znakomity rozwój kompetencji konsultanta, dewelopera, programisty
    • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku dla prestiżowych klientów
    • pakiet atrakcyjnych dodatków SSCC
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Personnel College, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.