Oferta pracy

Developer RPA

Crowe

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie robotów automatyzujących procesy przy użyciu narzędzia RPA Automation Anywhere,

  • Aktywne uczestnictwo we wszystkich fazach automatyzowanych procesów rozpoczynając od od wyszukiwania procesów do automatyzacji, przez projektowanie i development rozwiązań, przygotowanie dokumentacji, po ich testowanie, wdrażanie, oraz utrzymanie na platformie RPA,

  • Zbieranie wymagań biznesowych i przygotowywanie dokumentacji będącej podstawą do dalszych prac nad projektem. Tworzenie dokumentacji biznesowej,

  • Modelowanie, optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych,

  • Łączenie potrzeb biznesu z dostępną technologią w organizacji w celu optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności analityczne i logiczne myślenie,

  • Umiejętność programowania na dowolnej platformie RPA,

  • Doświadczenie w charakterze dewelopera,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Chęć uczenia się oraz przekazywanie wiedzy pozostałym członkom zespołu,

  • Otwartości na zmiany oraz dostosowywania się do nowych technologii i szukanie nowych rozwiązań,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2).

Mile widziane

  • Certyfikat uprawniający do pracy na platformach RPA.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Doskonałą lokalizacja biura (rondo Daszyńskiego, tuż przy wyjściu z metra),

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,

  • Pracę w zgranym zespole (20% naszych pracowników jest z nami związanych od ponad 10 lat!),

  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med),

  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Kursy językowe (angielski, niemiecki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Crowe

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Przewiń do profilu firmy