Oferta pracy

Developer RPA

Betacom S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

  • UiPath

Twój zakres obowiązków

  • projektował/a, rozwijał/a oraz wdrażał/a rozwiązania z zakresu RPA dla klientów zewnętrznych,

  • tworzył/a dokumentację techniczną dla wdrożonych rozwiązań,

  • testował/a i weryfikował/a kod przygotowany przez innych członków zespołu,

  • wspierał/a analityków w prowadzeniu analiz procesów biznesowych klientów i przygotowywał/a pracochłonności automatyzacji,

  • uczestniczył/a w spotkaniach z klientami,

  • prowadził/a szkolenia,

  • dbał/a o samorozwój i bycie na bieżąco z nowinkami technicznymi w zakresie RPA,

  • dbał/a o dobre relacje z klientami i zespołem.

Nasze wymagania

  • znasz UiPatha,

  • pracowałeś/aś minimum rok jako Developer RPA (UiPath),

  • masz doświadczenie w projektowaniu i budowaniu automatyzacji,

  • lubisz pracować zespołowo i z klientami,

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie,

  • jesteś samodzielny/a,

  • umiesz pracować pod presją czasu i określonych terminów,

  • znasz język angielski na poziomie minimum B2.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (wybierz, co wolisz),

  • ciągły rozwój w przyjaznym środowisku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowania na szkolenia i kursy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • program rekomendacji pracowników,

  • elastyczny czas pracy,

  • spotkania integracyjne,

  • komputer do prywatnego użytku,

  • paczki świąteczne,

  • dobroczynne inicjatywy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zaaplikuj

2

Porozmawiajmy przez tel - potwierdźmy kluczowe informacje

3

Porozmawiajmy o technologii

4

Dziękujemy za udział lub Witamy w zespole :)

Betacom S.A. należy do czołówki największych integratorów na polskim rynku. Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, wdrażaniu systemów e-learningowych, budowie bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz tworzeniu oprogramowania na zamówienie.

Przewiń do profilu firmy