Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer RPA

ROBOTICS SMART SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych w technologii RPA (technologia UiPath) oraz narzędzi wspierających (np. VBA, C#, dot.net, python),

  • wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań w środowisku produkcyjnym systemów dziedzinowych,

  • nadzór i utrzymanie zbudowanych narzędzi automatyzujących procesy biznesowe,

  • tworzenie dokumentacji technicznej zbudowanych narzędzi,

  • identyfikacja procesów do robotyzacji w obszarach operacyjnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie lub znajomość rozwiązań RPA (min. 10 wdrożonych produkcyjnie algorytmów), znajomość technologii UiPath (minimum ukończony kurs UiPath RPA Developer Foundation)

  • umiejętność programowania w VBA, (mile widziana podstawowa znajomość Python lub C#, dot.net)

  • znajomość API i umiejętność budowania interfejsów REST API i SOAP API

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • znajomość mapowania procesów,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • otwartości na kontakt z klientami,

  • dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole,

  • samodyscypliny,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • rzetelności i samodzielności w działaniu,

  • mile widziana znajomość Microsoft Power Automate.

To oferujemy

  • prowadzenie projektów automatyzacji procesów w największych polskich firmach oraz projektach międzynarodowych,

  • rozwój zawodowy,

  • szkolenia specjalistyczne,

  • pracę w młodym i prężnym zespole ze świetną atmosferą,

  • pracę zdalną lub w biurze,

  • kartę multi-sport,

  • opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Robotics Smart Solutions jest ekspertem i liderem transformacji biznesu ze świata analogowego na cyfrowy. Doradzamy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania klasy Robotic Process Automation w technologii UiPath. Wspieramy firmy i organizacje publiczne w generowaniu nowych źródeł zysku, uwalnianiu potencjału do budowania wzrostu wydajności organizacji. Dla naszych Klientów szukamy optymalnych rozwiązań i urzeczywistniamy marzenia o nowoczesnej technologii w biznesie. Z nami transformacja cyfrowa staje się codziennością.

Przewiń do profilu firmy