Oferta pracy

Developer SalesForce

GRUPA NEUCAO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie rozwiązań na platformie SalesForce - wsparcie backoffice (aplikacje wspierające, webservice, optymalizacja obecnych procesów),

  • uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązania,

  • dbałość o jakość kodu i wdrażanych rozwiązań,

  • ścisła współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów i incydentów,

  • wykonywanie code review.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w implementacji rozwiązań na platformie Salesforce,

  • znajomość: Apex, Aura Components oraz mile widziane doświadczenie z LWC,

  • znajomość współczesnych technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, RWD,

  • praktyczna znajomość i zrozumienie zasad pracy z systemem kontroli wersji Git,

  • znajomość: JIRA, GIT, TeamCity, Jenkins, Angular, Vue, React, opcjonalnie Svelte,

  • doświadczenie w pracy w metodyce Agile,

  • umiejętność pisania i zrozumienia wartości dobrze napisanych testów jednostkowych,

  • doświadczenie w budowaniu integracji z wykorzystaniem REST i SOAP,

  • umiejętność pracy na samodzielnym środowisku developerskim (eksport zmian z sandboxa do repozytorium, odświeżanie sandboxa nowym kodem itp.),

  • przestrzeganie dobrych praktyk programistycznych (unit testing, clean code, code review) i stosowanie przyjętych w firmie standardów kodowania,

  • sumienność oraz dokładność w realizacji zadań,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,

  • zdobycie doświadczenia w pełnej wyzwań firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • w przyszłości po-covidowej możliwość pracy zdalnej 4 dni w tyg. – 1 dzień pracy / tyg. w Centrali Grupy NEUCA w Toruniu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,

  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • doskonałą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy