Oferta pracy

Developer SAP FIORI

BTech Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, Legnica, Jelenia Góra

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BTech Sp. z o.o. to zespół kilkudziesięciu doświadczonych konsultantów i programistów, którzy specjalizują się w programowaniu i rozwoju funkcjonalnym systemów SAP ERP czy S/4HANA, w tym także ich integracji z oprogramowaniem firm trzecich.

Począwszy od 2007 roku, BTech realizuje projekty dla globalnych i krajowych przedsiębiorstw oraz dla czołowych firm IT będących partnerami wdrożeniowymi światowego lidera w produkcji oprogramowania wspomagającego zarządzanie - koncernu SAP SE. Więcej o nas: www.btech.pl

Jako Developer SAP UI5/Fiori będziesz odpowiadać za projektowanie i tworzenie aplikacji SAP Fiori w systemach SAP ERP i S/4HANA u naszych klientów.

Do Twoich obowiązków będą m.in. należeć takie zadania jak:

  • Rozwój aplikacji desktopowych i mobilnych, także z wykorzystaniem Neptune Platform.
  • Projektowanie i programowanie rozszerzeń funkcjonalności wybranych modułów systemu SAP z wykorzystaniem SAP UI5.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych rozwiązań.
  • Współudział w tworzeniu, harmonogramów, kosztorysów oraz modeli rozwiązań na potrzeby ofertowania.
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników nowych aplikacji Fiori.
  • Wspieranie pracowników z mniejszym doświadczeniem.

Wymagania:

  • Minimum 1-roczne doświadczenie w pracy projektowej SAP jako developer FIORI.
  • Dobra znajomość technologii UI5, Javascript.
  • Znajomość języka programowania ABAP w tym ABAP OO
  • Minimum jeden projekt związany z SAP Fiori minimum jako developer Fiori.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem).
  • Mile widziane certyfikaty SAP, Neptune Platform i referencje.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne warunki finansowe i wybraną formę zatrudnienia
  • Szkolenia językowe

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV, klikając w przycisk: "Aplikuj teraz".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy