Oferta pracy

Developer SAS

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

O projekcie

Jesteśmy zespołem wspierającym obszar ryzyka kredytowego w zakresie tworzenia, rozbudowy i utrzymania aplikacji wspomagających procesy oceny, pomiaru i modelowania ryzyka kredytowego. Szukamy osoby, która chciałaby uczestniczyć w rozwoju naszych aplikacji oraz innowacyjnych projektach w obszarze ryzyka kredytowego.

Twój zakres obowiązków

  • implementacją nowych funkcjonalności;

  • tworzeniem architektury systemów ryzyka;

  • analizą wymagań użytkowników i możliwości technicznych implementacji zmian;

  • tworzeniem specyfikacji technicznych i funkcjonalnych;

  • wsparciem systemów i ich użytkowników;

  • realizowaniem zadań w interdyscyplinarnych zespołach projektowych pracujących zgodnie z metodyką Agile;

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, najlepiej w zakresie informatyki, matematyki lub pokrewnych;

  • zdolności analitycznych, umiejętności rozwiązywania problemów i realizacji zadań oraz otwartości w komunikacji;

  • umiejętności programowania w języku: SAS 4GL;

  • umiejętności tworzenia zapytań SQL;

  • doświadczenia w tworzeniu procesów ETL w SAS Data Integration oraz skryptów w SAS 4GL

  • doświadczenia w implementacji, testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach informatycznych;

  • znajomości języka angielskiego - poziomi B2;

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]