Oferta pracy

Developer Scala, Groovy

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój

  • Utrzymanie

  • Spotkania

  • Testowanie

Nasze wymagania

  • Posługujesz się co najmniej jednym językiem programowania JVM: Scala, Groovy, Java

  • Masz doświadczenie w pracy ze środowiskami Linux / Windows

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole

  • Interesujesz się nowymi technologiami i potrafisz przekuwać je w nowe pomysły i możliwości

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

  • Posiadasz Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w IT

Mile widziane

  • Znajomość języków programowania, np. Python

  • Pozytywne nastawienie

  • Wiedzę w dziedzinie rynków finansowych

  • Doświadczenie w Agile / Scrum

  • Doświadczenie w pracy w zespołach wsparcia

  • Otwartość na wyjazdy na szkolenia, wspieranie Biznesu itp.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Zespół jest odpowiedzialny za projektowanie, modyfikację i utrzymanie systemu (Bankowości Hurtowej). System dedykowany do zespołu sprzedaży ING i realizuje funkcje m.in. w obszarze obrotu akcjami gotówkowymi, finansowaniem papierów wartościowych itd. Usługi zespołu są dostępne dla zespołów sprzedaży w Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce i Azji.