Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Aplikacje Krytyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o., firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla Ministerstwa Finansów, poszukuje do swojego zespołu:

Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: D/11/2017

Zakres zadań:

  • Projektowanie oraz rozwój oprogramowania
  • Tworzenie technicznej dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie testów developerskich oprogramowania
  • Wdrażanie rozwiązań Business Intelligence (Hurtownie Danych, systemy raportowe oraz analityczne)

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Fizyka, Informatyka
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu, produkcji oprogramowania
  • Podstawowe kompetencje tworzenia relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Znajomość języka Scala/C++ jest dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka SQL i SQL PL
  • Znajomość języka T-SQL lub PL/SQL jest dodatkowym atutem
  • Znajomość architektury MPP oraz platformy Hadoop
  • Znajomość wyrażeń regularnych
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat/Oracle Linux)
  • Zaawansowane kompetencje myślenia analitycznego
  • Umiejętność profesjonalnego przetwarzania wymagań funkcjonalnych na rozwiązania architektury aplikacji i baz danych oraz na język kodowania
  • Umiejętność pracy w trybie projektowym
  • Wysokie kompetencje pracy / współpracy w zespole projektowy
  • Wysoka kultura i kompetencje komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Biuro w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie swoich CV drogą elektroniczną
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolska 12, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”