Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aplikacje Krytyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o., firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla Ministerstwa Finansów, poszukuje do swojego zespołu:

    Developer

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: D/11/2017

    Zakres zadań:

    • Projektowanie oraz rozwój oprogramowania
    • Tworzenie technicznej dokumentacji projektowej
    • Wykonywanie testów developerskich oprogramowania
    • Wdrażanie rozwiązań Business Intelligence (Hurtownie Danych, systemy raportowe oraz analityczne)

    Profil idealnego kandydata:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Fizyka, Informatyka
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu, produkcji oprogramowania
    • Podstawowe kompetencje tworzenia relacyjnych baz danych
    • Bardzo dobra znajomość języka Java
    • Znajomość języka Scala/C++ jest dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka SQL i SQL PL
    • Znajomość języka T-SQL lub PL/SQL jest dodatkowym atutem
    • Znajomość architektury MPP oraz platformy Hadoop
    • Znajomość wyrażeń regularnych
    • Znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat/Oracle Linux)
    • Zaawansowane kompetencje myślenia analitycznego
    • Umiejętność profesjonalnego przetwarzania wymagań funkcjonalnych na rozwiązania architektury aplikacji i baz danych oraz na język kodowania
    • Umiejętność pracy w trybie projektowym
    • Wysokie kompetencje pracy / współpracy w zespole projektowy
    • Wysoka kultura i kompetencje komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę z doświadczonym zespołem
    • Udział w innowacyjnych projektach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Biuro w centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie swoich CV drogą elektroniczną
    za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolska 12, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”