Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Development Engineer for Exhaust System (Hot End)

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi klientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

    W naszym Europejskim Centrum Inżynieringu w RYBNIKU zatrudnimy pracownika na stanowisko:

    DEVELOPMENT ENGINEER FOR EXHAUST SYSTEM (HOT END)

    Miejsce pracy: Rybnik
    Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
    • prowadzenie od strony technicznej jednego lub kilku projektów w obszarze rozwoju systemów oczyszczania spalin do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, oraz statków (katalizatory, filtry cząstek stałych, układy redukcji NOx)
    • zapewnienie terminowej realizacji zadań w poszczególnych etapach projektu zgodnie z wymaganiami klienta oraz przyjętymi standardami firmy Tenneco
    • analizę wykonalności opracowywanej części układu wylotowego spalin
    • planowanie zasobów
    • śledzenie budżetu w projekcie
    • współpracę z klientem
    • planowanie i nadzór nad testami
    • wspieranie procesów produkcyjnych
    Wymagania stawiane Kandydatom:
    • wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki, energetyki, eksploatacji pojazdów samochodowych lub kierunków pokrewnych
    • doświadczenie na stanowisku inżyniera rozwoju i/lub konstruktora w przemyśle (dużym atutem będzie doświadczenie z pracy w firmie z branży motoryzacyjnej)
    • wiedza teoretyczna i praktyczna dotycząca zagadnień technicznych (mechanika techniczna, materiałoznawstwo)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodzielność
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość procesów produkcyjnych i produkcji seryjnej
    Oferujemy:
    • stabilną pracę w prężnie działającym koncernie na objętym stanowisku
    • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój
    • uczestnictwo w szkoleniach

    C.V. w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na adres:

    Tenneco Automotive Polska Sp.z o.o.
    Przemysłowa 2C 44-203 Rybnik

    lub za pośrednictwem przycisku
    z adnotacją:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
    bottom