Oferta pracy

Development Manager - Merchant Experience

Allegro.pl sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • W związku szybkim rozwojem i nieustannie rosnącą liczbą użytkowników korzystających z naszej platformy, zależy nam na jak najlepszym budowaniu doświadczeń Sprzedawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jako Development Manager będziesz mieć realny wpływ na opracowanie rozwiązań, które usprawnią m.in. budowanie polityki asortymentowej i cenowej, promowania ofert w kampaniach sprzedażowych a tym samym, przyczynisz się do opracowania rozwiązań ułatwiających tysiącom sprzedawców prowadzenie biznesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami nastawionymi na wytwarzanie oraz wdrażanie narzędzi wspomagających pracę technologii

  • Doświadczenie w pracy z zespołami Produktowymi, Deweloperskimi oraz szeroko pojętym obszarem IT

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produktowym i/lub technologicznym i doskonale organizują jego pracę

  • Nastawienie na współpracę i dążenie do rezultatów

  • Doświadczenie we współpracy z C-level

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Swobodnie komunikują się w j. Angielskim

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o ludziach z Technologii, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych (np. MBA)