Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Development Manager

TORGSERVIS PL sp. z o.o.O firmie

3 50020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Kierownik

Jesteśmy jedną z największych w Rosji siecią sklepów dyskontowych, działającą pod szyldem Svetofor, w skład której wchodzi ponad 2000 sklepów. Jesteśmy obecni w Rosji, Kazachstanie, Białorusi i Chinach, obecnie rozpoczynamy działalność operacyjną w krajach UE pod szyldem MERE.

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie, dobór, ekspertyza nieruchomości komercyjnych dla rozwoju sieci sklepów spożywczych
  • Przygotowanie prezentacji nieruchomości komercyjnych dla kierownictwa firmy
  • Prowadzenie negocjacji, negocjowanie warunków umowy najmu
  • Otwarcie sklepu, uzyskanie licencji

Wymagania:

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, szybka nauka, samodzielność, prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie negocjowane na rozmowie kwalifikacyjnej, wynagrodzenie + Premia

Ogłoszenie archiwalne