Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Development Specialist

YAREAL POLSKA Sp. z o. o.O firmie

YAREAL POLSKA Sp. z o. o.

Mokotowska 49

Warszawa

Yareal Polska Sp. z o.o., firma deweloperska realizująca wysokiej jakości projekty biurowe i mieszkaniowe, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie dla zespołu akwizycji nieruchomości w przeprowadzaniu analiz due diligence nieruchomości pod kątem inwestycyjnym
  • Samodzielne prowadzenie wstępnych analiz feasibility study z uwzględnieniem kwestii planistycznych, rynkowych, finansowych i własnościowych
  • Wsparcie w opracowaniu budżetów, raportów cash flow dla projektów inwestycyjnych
  • Prowadzenie i aktualizacja baz danych wraz z przygotowaniem dedykowanych raportów i formułowaniem wniosków dla osób podejmujących decyzje inwestycyjne
  • Prowadzenie badań rynkowych w zakresie oferty nieruchomości inwestycyjnych jak również bieżących badań branży deweloperskiej
  • Kontakty z jednostkami administracji publicznej
  • Rozwój własnych umiejętności poprzez bliską współpracę z profesjonalnym zespołem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, ekonomiczne, (bądź ostatni rok studiów) na kierunkach związanych z gospodarką przestrzenną, gospodarką nieruchomościami, urbanistyką, architekturą, geodezją
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, księgach wieczystych i hipotece, gospodarce nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej związanych z architekturą i planowaniem przestrzennym, pracowniach architektonicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość narzędzi MS Excel i PowerPoint
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w procesach związanych z nabywaniem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Prywatną opiekę zdrowotną
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny.
Administratorem danych osobowych pozyskanych w toku niniejszej rekrutacji jest Yareal Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest ocena Twoich zdolności, kwalifikacji i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz. Informujemy, że przysługuje Ci prawo dostępu, sprostowania, usunięcia Twoich danych osobowych oraz prawo ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij TUTAJ.

 Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne