Logo Pracuj.pl

Development Specialist

YAREAL POLSKA Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla zespołu akwizycji nieruchomości w przeprowadzaniu audytu nieruchomości pod kątem inwestycyjnym
  • Samodzielne prowadzenie wstępnych analiz chłonności terenu z uwzględnieniem kwestii planistycznych, rynkowych, finansowych i własnościowych
  • Wsparcie w opracowaniu budżetów przepływów finansowych dla projektów inwestycyjnych
  • Prowadzenie i aktualizacja baz danych wraz z przygotowaniem dedykowanych raportów i formułowaniem wniosków dla osób podejmujących decyzje inwestycyjne
  • Prowadzenie badań rynkowych w zakresie oferty nieruchomości inwestycyjnych jak również bieżących badań branży deweloperskiej
  • Kontakty z jednostkami administracji publicznej
  • Rozwój własnych umiejętności poprzez bliską współpracę z profesjonalnym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, ekonomiczne na kierunkach związanych z gospodarką przestrzenną, gospodarką nieruchomościami, urbanistyką, architekturą, geodezją – warunek konieczny
  • Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej związanych z architekturą i planowaniem przestrzennym, pracowniach architektonicznych
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, księgach wieczystych i hipotece, gospodarce nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość programów z zakresu informacji przestrzennej oraz narzędzi jak MS Excel i PowerPoint.
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowy urlop

Development Specialist, Warszawa