Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Development Specialist

YAREAL POLSKA Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla zespołu akwizycji nieruchomości w przeprowadzaniu audytu nieruchomości pod kątem inwestycyjnym

  • Samodzielne prowadzenie wstępnych analiz chłonności terenu z uwzględnieniem kwestii planistycznych, rynkowych, finansowych i własnościowych

  • Wsparcie w opracowaniu budżetów przepływów finansowych dla projektów inwestycyjnych

  • Prowadzenie i aktualizacja baz danych wraz z przygotowaniem dedykowanych raportów i formułowaniem wniosków dla osób podejmujących decyzje inwestycyjne

  • Prowadzenie badań rynkowych w zakresie oferty nieruchomości inwestycyjnych jak również bieżących badań branży deweloperskiej

  • Kontakty z jednostkami administracji publicznej

  • Rozwój własnych umiejętności poprzez bliską współpracę z profesjonalnym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, ekonomiczne na kierunkach związanych z gospodarką przestrzenną, gospodarką nieruchomościami, urbanistyką, architekturą, geodezją – warunek konieczny

  • Minimum roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości – warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej związanych z architekturą i planowaniem przestrzennym, pracowniach architektonicznych

  • Znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, księgach wieczystych i hipotece, gospodarce nieruchomościami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Biegła znajomość programów z zakresu informacji przestrzennej oraz narzędzi jak MS Excel i PowerPoint.

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop