Development Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 21.06.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 21.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tworzymy cyfrowe produkty, usługi oraz kampanie, które angażują we wszystkich mediach. Od dziewiętnastu lat. Dajemy frajdę z pracy jak w startupie i stabilność dużej firmy technologicznej. Jesteśmy najbardziej interaktywną agencją w Polsce i częścią Grupy K2, która zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników. Pod jednym dachem gromadzimy absolwentów szkół technicznych, biznesowych, akademii sztuk pięknych, psychologów czy socjologów.

    Pracujemy razem, wymieniając się doświadczeniami i obserwacjami. Pomagamy naszym klientom wykorzystywać potencjał Internetu i nowych mediów w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

    Do jednego z zespołów IT w Agencji K2 poszukujemy lidera zespołu produkcyjnego. Osoby, która pokieruje multidyscyplinarnym zespołem programistów, składających się z ekspertów dziedziny backendu i frontendu. Zespół pracuje w technologii Python z wykorzystaniem frameworka Django.

    Zakres obowiązków

    • organizowanie pracy zespołu (8-10 osób),
    • planowanie pracy zespołu (urlopy, projekty, utrzymanie),
    • wsparcie PM przy planowaniu projektów,
    • nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania,
    • wdrażanie i rozwój narzędzi wsparcia dla zespołu developerów,
    • dbanie o dobrą atmosferę pracy i motywację w zespole,
    • wyznaczanie i wprowadzanie najlepszych praktyk podnoszących efektywność pracy,
    • udział w rekrutacji nowych programistów i odpowiedzialność za ich wdrożenie, szkolenia oraz rozwój

    Wymagania

    • minimum 5 lat doświadczenia w branży IT,
    • minimum 2 lata doświadczenia w zrządzaniu zespołem,
    • doświadczenie w pracy z multidyscyplinarnym zespołem,
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne,
    • wysoko rozwinięte zdolności liderskie i komunikacyjne,
    • umiejętność szybkiego analizowania i rozwiązywania problemów,
    • silnej motywacji, odpowiedzialności i sumienności

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych projektach dla dużych, rozpoznawalnych klientów,
    • stały rozwój zawodowy,
    • przyjazną atmosferę w kreatywnym, dynamicznym i zgranym zespole,
    • motywacyjne wynagrodzenie ,
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie,
    • owocowe środy.