Oferta pracy

Device Quality Specialist

LeasingTeam Group

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Podejmowanie kluczowych decyzji w aspekcie raportowania zdarzeń niepożądanych do jednostek państwowych oraz kontakt z nimi;

  • Rozpatrywanie reklamacji na podstawie analizy danych w określonych ramach czasowych;

  • Definiowanie przyczyn źródłowych pojawiających się problemów;

  • Współpraca z innymi działami i jednostkami sprzedażowo-serwisowymi na całym świecie;

  • Tworzenie raportów i statystyk;

  • Wsparcie w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - wymagana dostępność w wymiarze całego etatu (preferowani absolwenci kierunków inżynieria biomedyczna, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, biotechnologia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna);

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Znajomość programu MS Office, a w szczególności programu Excel na dobrym poziomie;

  • Wysokie zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • Współpraca na zasadzie umowy o pracę;

  • Elastyczny start pracy między godziną 6 a 9;

  • Docelowo praca hybrydowa (okres szkoleniowy stacjonarnie);

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie;

  • Bogaty zakres szkoleń i szerokie możliwości rozwoju;

  • Owocowo-kanapkowe poniedziałki i środy. 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.