Oferta pracy

DevOps / Administrator Systemu

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UNIX

  • Kubernetes

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Prometheus/Grafan

  • QGIS

  • GitLab

  • Nginx

  • HaProxy

Mile widziane

  • VMWare

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Grupą Iliad w zakresie przejęcia, utrzymania i rozwoju aplikacji służących do budowy sieci światłowodowych (poznanie kodu aplikacji, procesów związanych z budową sieci światłowodowych, integracji pomiędzy aplikacjami)

  • Administrowanie platformą na poziomie systemu operacyjnego, Kubernetes, oraz bazami danych

  • Administrowanie aplikacją (w tym kontrola uprawnień)

  • Wdrażanie nowych aktualizacji systemowych i rozwiązań

  • Współpraca z developerami w zakresie konfiguracji CI/CD

  • Budowanie przyjaznego środowiska technicznego dla wszystkich współpracowników

Nasze wymagania

  • Posiadasz ok. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znasz system UNIX

  • Znasz w praktyce Kubernetes

  • Znasz bazy danych MySQL i PostgreSQL z poziomu administratora

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu konfiguracji CI/CD

  • Potrafisz monitorować platformy/infrastrukturę za pomocą narzędzi takich jak Prometheus/Grafan

  • Znasz narzędzia takie jak GitLab, Nginx, HaProxy

  • Znasz programy klasy GIS m.in. QGIS

  • Znasz lub chcesz poznać na czym polega proces budowy sieci światłowodowej

  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie minimum B2

  • Znajomość VMWare

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Praca hybrydowa (office + home office)

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Dodatkowy benefit świąteczny