Oferta pracy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 00012 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 30014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Python

  • JavaScript

  • AWS

  • Git

Mile widziane

  • Docker

  • SaltStack

System operacyjny

O projekcie

W zespole Developers Environment od blisko 1,5 roku zmieniamy środowisko deweloperskie na potrzeby inżynierów RAS Tech – dziś to sprawnie działające CI/CD oparte o narzędzia ze stajni Atlassian, jak również Cloud Developers Environment oparte o AWS. W naszych planach rearchitektura repozytoriów artefaktów i kodu, zaawansowane usługi logów oraz tracking na potrzeby debuggingu. Rozszerzamy zespół, aby dalej ulepszać środowisko dla ponad 300 inżynierów w RAS Tech.

Dziś to zespół pod mocnym technicznym przewodnictwem (techniczny Product Owner), zorientowany na rozwój (95% członków działu pozytywnie ocenia oferowane szkolenia), nowoczesny stack technologiczny (AWS) oraz wyznaczający najlepsze praktyki wdrażane następnie w organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie ustalonej wizji rozwoju środowiska deweloperskiego odpowiadającej na bieżące i przyszłe potrzeby deweloperów z silnym postawieniem dewelopera jako klienta, w centrum tych potrzeb

  • zbudowanie wydajnego środowiska Smart Dev, z jasnymi regułami użycia, zmierzającymi wprost do Continuous Deployment jako miary dojrzałości naszego procesu developerskiego

  • tworzenie rozwiązania dla deweloperów zewnętrznych dla sprzedawanych przez nas produktów technologicznych (Ring Publishing, Accelerator, itp.)

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność pracy w środowisku chmurowym z wykorzystaniem repozytoriów kodu i narzędzi CI/CD - doświadczenie w roli deweloperskiej

  • znajomość problematyki repozytoriów artefaktów, bibliotek oraz skutecznej i bezpiecznej pracy z nimi

  • płynne wykorzystywanie narzędzi wspierające monitoring, debugging, śledzenie działania aplikacji serwerowych w środowisku rozproszonym

  • znajomość rodziny systemów operacyjnych Linux w zakresie ich możliwości i wyzwań związanych z zarządzaniem konfiguracją tych systemów

  • znajomość narzędzi i metodyki z dziedziny „smart development”

  • ...a ponadto otwartość i chęć rozwoju, adaptacji nowych koncepcji i technologii

  • znajomość rozwiązań CI/CD Atlassian – Bamboo/Bitbucket, a także SonarQube, Artifactory

  • praktyczna znajomość mechanizmów programowania asynchronicznego

  • znajomość technologii sieciowych/internetowych – HTTP, REST, JSON-RPC etc.

  • swoboda w pracy w środowisku zwirtualizowanym np.: OpenStack/AWS

  • biegłość w użyciu współczesnego języka programowania do rozwiązywania problemów

Podział czasu pracy
55%

Nowe funkcjonalności

10%

Obsługa bieżąca

20%

Wsparcie klienta - deweloperów

15%

Tworzenie dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • TDD

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy