Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps

Eplan Sp. z o.o.O firmie

  • Cieszyn

    Cieszyn, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

  • PowerShell

Mile widziane

  • AWS

  • Jenkins

  • Docker

  • Kibana

System operacyjny

O projekcie

Projekt w ciągłym rozwoju, który nie pozwala się nudzić. Jest to wymagające zadanie przed projektem i zespołem aby być dostępnym na całym świecie. Właśnie przebiliśmy się przez mur Chiński i nadal mamy wiele do pokonania. Każdy kto chce rozwijać swoje umiejętności w świecie Azure oraz ma zacięcie jest mile widziany w zespole. Z drugiej strony mamy dobrze zorganizowaną grupę DevOps bez wymaganej pracy w weekendy czy wieczorami.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołów deweloperskich we wdrożeniach serwisów w środowiskach chmurowych (Azure lub AWS).

Nasze wymagania

  • Praktyczna widza zarządzania systemami operacyjnymi Linux i Windows

  • Praktyczna wiedza, w co najmniej jednym języku skryptowym

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Praktyczna wiedza na temat użycia kontenerów

  • Znajomość rozwiązań cloud-owych (zwłaszcza MS Azure)

Podział czasu pracy
50%

Skalowanie i optymalizacjia pipelin-ów i serwisów

40%

Eksplorowanie nowych rozwiązań w Azure

10%

Rozwiązywanie problemów w istniejących rozwiązanach

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-10

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • graphic designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • active monitoring

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Prace w międzynarodowym środowisku programistyczny, w młodym dynamicznym zespole

  • Wytwarzanie własnych produktów, na który mamy realny wpływ - nie jesteśmy software house'm

  • Praca z najnowszymi technologiami

  • Praca w luźnej atmosferze

  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczanie grupowe

  • Dofinasowanie wydatków na sport i kulturę

  • Indywidualny budżet na szkolenia

  • Pakiet szkoleń online (PluralSight/ Udemy)

  • Świeże owoce i pyszną kawę

  • Wydarzenia wewnętrzne „Tech-lunche”

  • Spotkania zespołowe poza biurem dofinansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pikniki rodzinne

Eplan Sp. z o.o.

Firma EPLAN Software & Service jest częścią Fridhelm Loh Group związanej z firmą RITTAL. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy standardy i wprowadzamy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań w świecie ECAD. Szukamy wykwalifikowanych inżynierów, którzy pasjonują się tworzeniem oprogramowania w oparciu o metodologie Agile, samodzielnych i posiadających wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Takim osobom oferujemy pracę w zintegrowanym zespole wykwalifikowanych specjalistów.

Więcej informacji na:

Przewiń do profilu firmy