Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Cloud Engineer

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Linxsys

    Szybko rozwijającą się częścią rynku IT są rozwiązania Cloud Computing. Specjalizujemy się w tej dziedzinie już od 8 lat jako Advanced AWS Consulting Partner. Główną działalnością jest wdrażanie oraz utrzymywanie web-aplikacji na chmurze AWS dla klientów z Polski, Europy Zachodniej oraz USA.

    Czym dokładnie zajmujemy się:

    • projektowaniem skalowalnych architektur serwerowych dla obecnych i nowych aplikacji
    • rozwiązywaniem problemów optymalizacyjnych i wydajnościowych
    • bieżącą administracją serwerami naszych klientów w otoczeniu AWS (Amazon Web Services)
    • zapewnieniem dostępności 24×7 serwerów i aplikacji
    • wsparciem dla zespołów programistów
    • poszukiwaniem nowych rozwiązań

    Region: lubelskie
    Numer referencyjny: 2017/02/06
    Opis stanowiska:
    • budowanie aplikacji serverless na AWS Lambda w języku Python/Node.js
    • instalacja, konfiguracja środowiska Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)
    • wykorzystanie najnowszych technik deploymentu: Blue Green, Minimum in-service deployment
    • budowanie obrazu Docker oraz Amazon Ec2 przez skrypty Bash, Ansible, Chef

    Wymagania:

    • swobodne posługiwanie się językiem angielskim
    • minimum trzy letnie doświadczenie w programowaniu w jednym z języków Python/Ruby/Node.js
    • bardzo dobra wiedza o środowisku Linux oraz umiejętność w programowaniu w języku Bash
    • doświadczenie w konfiguracji środowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)
    • mile widziana znajomość technologii Docker oraz chmury AWS
    • chęć uczenia się i poszerzania wiedzy z dziedziny Cloud/DevOps

    Oferujemy:

    • bogaty zakres stosowanych technologii
    • pracę w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
    • możliwość współpracy z doświadczonymi DevOps
    • praca zdalna
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
    • język angielski z lektorem anglojęzycznym
    • udział w szkoleniach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
    • dofinansowanie do certyfikatu AWS Certified Developer

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.