Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Cloud Engineer

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Linxsys

Szybko rozwijającą się częścią rynku IT są rozwiązania Cloud Computing. Specjalizujemy się w tej dziedzinie już od 8 lat jako Advanced AWS Consulting Partner. Główną działalnością jest wdrażanie oraz utrzymywanie web-aplikacji na chmurze AWS dla klientów z Polski, Europy Zachodniej oraz USA.

Czym dokładnie zajmujemy się:

  • projektowaniem skalowalnych architektur serwerowych dla obecnych i nowych aplikacji
  • rozwiązywaniem problemów optymalizacyjnych i wydajnościowych
  • bieżącą administracją serwerami naszych klientów w otoczeniu AWS (Amazon Web Services)
  • zapewnieniem dostępności 24×7 serwerów i aplikacji
  • wsparciem dla zespołów programistów
  • poszukiwaniem nowych rozwiązań

Region: lubuskie
Numer referencyjny: 2017/02/06
Opis stanowiska:
  • budowanie aplikacji serverless na AWS Lambda w języku Python/Node.js
  • instalacja, konfiguracja środowiska Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)
  • wykorzystanie najnowszych technik deploymentu: Blue Green, Minimum in-service deployment
  • budowanie obrazu Docker oraz Amazon Ec2 przez skrypty Bash, Ansible, Chef

Wymagania:

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim
  • minimum trzy letnie doświadczenie w programowaniu w jednym z języków Python/Ruby/Node.js
  • bardzo dobra wiedza o środowisku Linux oraz umiejętność w programowaniu w języku Bash
  • doświadczenie w konfiguracji środowisk Continuous Integration i Continuous Delivery (CI/CD)
  • mile widziana znajomość technologii Docker oraz chmury AWS
  • chęć uczenia się i poszerzania wiedzy z dziedziny Cloud/DevOps

Oferujemy:

  • bogaty zakres stosowanych technologii
  • pracę w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
  • możliwość współpracy z doświadczonymi DevOps
  • praca zdalna
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • język angielski z lektorem anglojęzycznym
  • udział w szkoleniach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
  • dofinansowanie do certyfikatu AWS Certified Developer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się