Oferta pracy
Numer referencyjny: EM_0062133

DevOps Continuous Delivery

ING Bank Śląski S.A.

10 50015 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Bash

  • PowerShell

System operacyjny

O projekcie

Weźmiesz udział w jednym z największych projektów transformacyjnych na Polskim rynku IT.

Na co dzień będziesz proponował i rozwijał rozwiązania z obszaru Continuous Delivery, które pomogą nam w działaniu w oparciu o architekturę multi-cloud z wykorzystaniem Azure DevOps.

Będziesz miał okazje realnie wpływać na standardy rozwijania serwisów i aplikacji w Banku poprzez definiowanie i promowanie praktyk infrastructure as code, configuration as code.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój, zarządzanie i testowanie narzędzi DevOps dedykowanych dla technologii chmurowych jak i automatyzujących czynności operacyjne w ramach technik Infrastructure as code, Configuration as code,

  • przygotowywanie templates i skryptów celem zapewnienia wspólnych, efektywnych standardów deploymentu infrastruktury i aplikacji w chmurze i wewnętrznym klastrze Kubernetes,

  • codzienna współpraca z programistami, architektami i zespołami – wypracowywanie optymalnych rozwiązań w obszarze rozwiązań Cloud Native w ramach organizacji,

  • organizacja warsztatów w ramach których można szerzyć i przekazywać wiedzę o przyjętych standardach i technikach w ramach architektury Cloud Native.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość praktyk i narzędzi DevOps (Continuous Delivery, IaC, Docker, Kubernetes),

  • praktyczne umiejętności związanie z rozwojem i dostarczaniem aplikacji w chmurach publicznych,

  • bardzo dobra znajomość jednego z języków skryptowych (np. Bash, PowerShell), gotowość do nauki kolejnych,

  • znajomość Python i JavaScript w stopniu umożlwiającym tworzenie nowych funkcji,

  • nieustana chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez naukę nowych praktyk i narzędzi w opisanej domenie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • devOps
  • support
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]