DevOps Database Specialist

Bank Millennium S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SSIS

  • SSRS

Mile widziane

  • Git

  • Ansible

  • Tower

  • Kibana

  • Grafana

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów wydajnościowych dotyczących SQL Server

  • Analiza planów zapytań SQL

  • Wsparcie dla DEV przy projektowaniu optymalnych rozwiązań

  • Projektowanie i wdrażanie raportów w SSRS

  • Projektowanie i wdrażanie procesów ETL z wykorzystaniem SSIS

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL

  • Praktyczna znajomość języka SQL + T-SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość SSIS, SSRS

  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych oraz praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych

  • Doświadczenie w analizie planów zapytań

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT, SVN

Podział czasu pracy
50%

Analiza planów zapytań SQL

15%

Monitoring SQL

15%

Wsparcie dla DEV przy projektowaniu optymalnych rozwiązań

10%

Rozwiązywania problemów wydajnościowych SQL Server

10%

Projektowanie, wdrażanie raportów w SSRS/procesów ETL w SSIS

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • active monitoring

  • środowiska testowe

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego lub kontrakt B2B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy MyBenefit

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy