DevOps Engineer – Administrator infrastruktury i aplikacji biznesowych

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Windows Server nie ma dla Ciebie tajemnic,
  • Masz doświadczenie z technologiami Microsoft jako administrator Windows i/lub SQL Server,
  • Posiadasz podstawową wiedzę o sieci,
  • Poruszasz się sprawnie w środowisku incydentów/ problemów / zmian / zgłoszeń.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji oprogramowania na platformie Windows,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z aplikacjami i siecią.
  • Active Directory,
  • IIS,
  • Power Shell,
  • Narzędzia do automatyzacji i scheduling.

Informacje o Zespole:

W ING Tech czeka na Ciebie fantastyczny, zgrany zespół, którego codziennością jest:

  • Zapewnianie ciągłości biznesowej środowisk produkcyjnych,
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników, rozwiązywanie problemów aplikacyjnych/infrastrukturalnych,
  • Analiza problemów z wydajnością aplikacji i infrastruktury,
  • Wsparcie dla programistów.

Zakres obowiązków

60%
  - Utrzymanie

20%
  - Tworzenie dokumentacji i dbałość o bezpieczeństwo

20%
  - Automatyzacja

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne