DevOps Engineer - AWS

Unity GroupO firmie

13 50020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Unity Group

Armii Krajowej 25

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • Linux

  • Infrastructure as Code

  • Configuration Management

System operacyjny

O projekcie

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi poszukujemy nowych osób do zespołu inżynierów odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie infrastruktury chmurowej oraz budowanie praktyk DevOps w nowo uruchamianych projektach.

Twój zakres obowiązków

  • rozumienie niefunkcjonalnych wymagań biznesowych (wydajność, dostępność, niezawodność)

  • projektowanie i budowanie infrastruktury w chmurze (AWS) dla wdrażanych w UnityGroup systemów

  • zapewnienie, że kod IaC (Terraform) w 100% pokrywa budowane systemy

  • rozwój systemów monitoringu (Prometheus, Grafana)

  • projektowanie i budowanie pipeline’ów CI/CD

  • przygotowywanie systemów do przekazania do utrzymania (dokumentacja, transfer wiedzy)

  • wsparcie w okresie stabilizacji po wdrożeniu (L2,L3)

  • opcjonalnie i w miarę wolnego czasu – udziału w pracach z innych obszarów związanych z technologiami chmurowymi czy zarządzania sieciami i systemami

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w administracji systemami operacyjnymi Linux

  • znajomość powszechnie używanych w sieci Internet protokołów (TCP/IP, http, DNS itp.)

  • 2 lata doświadczenia w pracy z systemami na AWS

  • znajomość rozwiązań klasy Infrastructure as Code (np. Terraform) oraz configuration management (np. Ansible)

  • znajomość rozwiązań dotyczących konteneryzacji oraz orkiestracji kontenerów (np. ECS, Kubernetes)

  • znajomość oraz wyczulenie na zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci

  • znajomość zagadnień z zakresu wysokiej dostępności, load balancingu oraz monitoringu

  • certyfikat potwierdzający kompetencje w AWS

  • dobre umiejętności komunikacyjne i konstruktywne podejście do dyskutowanych tematów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • otwartość na współpracę z innymi członkami zespołu

  • potrzebę rozwoju i ciągłego doskonalenia się

To oferujemy

  • zaufanie do ludzi

  • duży i realny wpływ na nasze projekty

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nie robienie rzeczy bez sensu

  • kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Technologie z jakimi będziesz miał do czynienia na co dzień:

  • systemy operacyjne: Linux

  • usługi chmurowe: AWS (głównie), Azure, GCP

  • systemy do orkiestracji: ECS, EKS, OpenShift, Kubernetes

  • Narzędzia zarządzania infrastrukturą i konfiguracją: Terraform, Ansible

  • CI/CD: GItlab, Jenkins

Jeśli w którymś z kryteriów masz wątpliwości – nie wahaj się aplikować, potrafimy rozpoznać i rozwijać osoby z potencjałem!