DevOps Engineer (AWS)

ASTEK Polska

120,00150,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DevOps

  • AWS

  • Jenkins

  • Docker

  • CI/CD

O projekcie

W związku z rozwojem ASTEK Polska obecnie poszukujemy DevOps Engineera z AWS, który dołączy do projektu dla zagranicznego klienta z branży ubezpieczeniowej. Zespół jest odpowiedzialny za utrzymanie kluczowej infrastruktury i usług w dużym projekcie (30+ zespołów scrumowych).

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie zmian i usprawnień do istniejącej infrastruktury poprzez CFT (IaC) oraz skryptów odpowiedzialnych za budowanie i deployment aplikacji napisanych w Groovy i działających pod Jenkinsem

  • Tworzenie nowych patternów związanych z usługami AWS w celu przyspieszenia dostarczania nowych funkcjonalności przez zespoły odpowiedzialne za wymagania biznesowe

  • Budowanie systemu w nowych regionach świata

  • Współpraca z innymi zespołami DevOps w celu koordynacji działań pomiędzy regionami na poziomie globalnym

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z AWS (ECS, Fargate, EC2, IAM, S3, Lambda)

  • Znajomość przynajmniej jednego z popularnych języków skryptowych

  • Doświadczenie w pracy z Jenkinsem i Dockerem, CI/CD

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne