Oferta pracy

Kainos Software Poland

7 00015 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ansible

  • Ruby

  • Python

  • Bash

  • Groovy

  • PowerShell

  • Docker

  • Kubernetes

Mile widziane

  • JavaScript

  • Java

  • Git

System operacyjny

O projekcie

DevOps Engineer dołączy do jednego z zespołów scrumowych realizujących projekty w ramach Digital Services.

W Digital Services współpracujemy z naszymi klientami z sektora publicznego i prywatnego w Wielkiej Brytanii i Europie Zachodniej. Dostarczamy bezpieczne, skalowalne serwisy, skupione na użytkowniku końcowym. Agile, Cloud Computing, Open Source, automatyzacja, Test-Driven Development, wydajność i bezpieczeństwo to najważniejsze hasła związane z projektami realizowanymi w ramach Digital Services w Kainos. Nasza wieloletnia współpraca z rządem brytyjskim i pozycja zaufanego dostawcy, umożliwia naszym zespołom dużą swobodę w doborze narzędzi, z których korzystamy. Praca w Digital Services wiąże się również z bliską współopracą z zespołem developerskim, dużą różnorodnością zadań i możliwością częstej zmiany projektu.

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja, wdrażanie i administracja aplikacji i systemów;

  • Instalacja i konfiguracja infrastruktury sieciowej i serwerów;

  • Wykorzystanie metodyk Continuous Integration (CI) i Continuous Delivery (CD) przy implementacji i deploymencie systemów;

  • Zapewnienie stabilności, skalowalności, bezpieczeństwa, niezawodności i wysokiej wydajności rozwiązań;

  • Praca jako część zespołu projektowego w metodologii Agile;

  • Wspieranie procesu projektowania rozwiązań zarządzania dostępem, infrastrukturą i proponowanie systemów monitoringu wdrażanych rozwiązań;

  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie konfiguracji i wdrażania aplikacji;

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie rozwiązań SaaS/IaaS/PaaS;

  • Przestrzeganie rygorystycznych standardów bezpieczeństwa i współpraca z zespołami programistycznymi w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu zabezpieczeń rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją, np. Ansible (lub: Puppet, Chef, Saltstack – na co dzień nie korzystamy z tych narzędzi, jednak ich znajomość będzie mile widziana);

  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (np. Ruby, Python, Bash, Groovy lub Powershell);

  • Doświadczenie z konteneryzacją aplikacji (Docker);

  • Doświadczenie z orkiestracją aplikacji (Kubernetes, Nomad, Docker Swarm);

  • Wiedza o konfiguracji i zarządzaniu systemami Linux i Windows;

  • Doświadcznie z wykorzystaniem platformy cloud (AWS / Azure) oraz we wdrażaniu systemów na platformach SaaS/IaaS/PaaS;

  • Znajomość powłok systemowych (bash, zsh);

  • Znajomość praktyk związanych z Continuous Integration / Continuous Delivery;

  • Znajomość protokołów sieciowych i metod ich optymalizacji;

  • Znajomość technologii open source oraz praktyczna umiejętność zarządzania środowiskami opartymi o system Linux.

  • Znajomość narzędzi do monitorowania (np. Grafana, Prometheus) i logowania (ELK Stack);

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania (JavaScript, Java, Go...);

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z bazami danych;

  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji (Git);

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pakiet akcji firmowych;

  • Pakiet medyczny w Medicover;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Dofinansowanie zakupu fotela i biurka na potrzeby pracy z domu;

  • Dostęp do portalu ze szkoleniami online - Pluralsight;

  • 3000 Funtów za polecenie pracownika do pracy;

  • Core hours (zaczynamy pracę dowolnie pomiędzy 8 a 10 rano);

  • Udział w Pracowniczych Planach Kapitałowych (1,5%).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

At Kainos we use technology to solve real problems for our customers, overcome big challenges for businesses, and make people’s lives easier. We build strong relationships with our customers and go beyond to change the way they work today and the impact they have tomorrow.

Our two specialist practices, Digital Services and Workday, work globally for clients across healthcare, commercial and the public sector to make the world a little bit better, day by day.

Our people love the exciting work, the cutting-edge technologies and the benefits we offer. That’s why we’ve been ranked in the Sunday Times Top 100 Best Companies on numerous occasions.

For more information, see kainos.com.

Przewiń do profilu firmy