Oferta pracy
RITM0183866

DevOps Engineer - Capital Markets Group Systems Team

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ansible

  • ELK

  • .NET Core

  • Java Spring

Mile widziane

  • Redis

  • Elasticsearch

  • Logstash

System operacyjny

O projekcie

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych, oferujemy Ci także pracę. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Ansible;

  • Aktualizacja komponentów ELK, Redis, itp.;

  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana;

  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source;

  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji;

  • Usprawnianie procesów CI/CD;

  • Wsparcie zespołów wytwórczych.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów opartych o mikroserwisy (Java spring, .Net Core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów;

  • Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracją serwerów itp.);

  • Znajomość:RedHat Linux, OpenShift, Docker oraz procesów CI / CD opartych o Jenkins;

  • Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów).

  • Doświadczenie w administracji ElasticSearch oraz znajomość Redis, Logstash.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju wśród ekspertów;

  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • Atmosferę opartą na współpracy;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Tak się u nas pracuje