Oferta pracy

DevOps Engineer

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Poszukujemy doświadczonego inżyniera DevOps, który będzie wspierał organizację w procesie wdrażania i utrzymania rozwiązań informatycznych w tym automatyzacji procesów CI/CD. Zadania postawione przed kandydatem realizowane będą w strukturach lokalnych (Polska) jak i międzynarodowych Grupy EOS.

Główne zadania:

60%
Utrzymanie oraz rozwój istniejącej infrastruktury (BaU).
20%
Wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących funkcjonowanie infrastruktury IT.
10%
Spotkania oraz konsultacje.
10%
Szkolenia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności pracy w systemie operacyjnym Linux.
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji procesu CI/CD (Jenkins).
  • Umiejętności pracy w środowisku skonteneryzowanym (Docker).
  • Doświadczenia komercyjnego w pracy z RDBS oraz znajomości języka SQL.
  • Znajomości języka skryptowego przydatnego do automatyzacji (np. Bash lub Python).
  • Umiejętności czytania / poruszania się w kodzie źródłowym aplikacji.
  • Znajomości GIT oraz komercyjnego doświadczenia z Git Flow.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

Dodatkowymi atutami kandydata będą:

  • Doświadczenie z korzystania z oprogramowania Jira, Confluence, Redmine.
  • Znajomość platformy chmurowych Azure, Kubernetes, Nomad.
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania platform monitoringu Grafana, ELK Stack.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji np. Ansible.
  • Znajomość technologii Vue.js, Sonatype Nexus, SonarQube.
  • Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją oraz w używaniu narzędzi do zarządzania konfiguracją np. Puppet.

Kandydatom oferujemy m.in.:

  • 100 % czasu pracy zdalnej w okresie pandemii, po tym czasie 75% czasu pracy zdalnie.
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej.
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej.
  • Ciekawą pracę w wiodącej międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy