DevOps Engineer

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Microsoft SQL Server

  • Docker

  • Kubernetes

  • Apache Cassandra

  • Hadoop

  • Apache Spark

  • Azure DevOps

Mile widziane

  • Ansible

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób na stanowisko DevOps Engineer, którzy będą wspierać nasz zespół oraz potrzeby projektowe u naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i utrzymanie środowisk produkcyjnych aplikacji na klastrach

  • tworzenie i utrzymanie środowisk testowych oraz developerskich

  • automatyzacja procesów budowania i wdrażania systemów na środowiska

  • wsparcie zespołu deweloperskiego w opracowywaniu rozwiązań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administrowaniu systemami Linux

  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych SQL (PostgreSQL ,MySQL, SQL-Server)

  • doświadczenie w pracy z kontenerami oraz klastrami Docker Swarm lub Kubernetes

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne poruszanie się w dokumentacji

  • doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi bazami NoSQL (Apache Cassandra)

  • znajomość Apache Hadoop i Apache Spark

  • umiejętność projektowania i budowania środowisk zapewniających wysoką dostępność (HA)

  • znajomość i umiejętność pracy z narzędziami do kolejkowania zadań przy równoległym przetwarzaniu zadań (np. PBS, Slurm)

  • znajomość Azure DevOps

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość Ansible lub innego narzędzia do zarządzania konfiguracją

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami fizycznymi

  • doświadczenie z wirtualizacją systemów Linux

  • znajomość systemów Jira, Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, którą osiągniesz dzięki pracy przy różnych, często wymagających projektach IT

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia umowę o pracę lub B2B

  • elastyczne godziny pracy i pracę zdalną, którą możesz wykonywać z każdego miejsca na świecie

  • dofinansowanie karty Multisport

  • start-upową atmosferę w firmie, która buduje swoje swoje struktury

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

Co zyskasz pracując z nami:

  • Możliwość bliskiej współpracy z analitykami, programistami back-end, front-end oraz biznesem podczas realizacji codziennych zadań

  • Realny wpływ na architekturę aplikacji

  • Pracę dla różnych branż/sektorów - u nas nie sposób się nudzić!

  • Nowe możliwości rozwoju

  • Przyjazną - niekorporacyjną atmosferę

Jesteśmy software house’em, dostarczającym najwyższej klasy specjalistów dla klientów realizujących wymagające projekty badawczo-rozwojowe dla sektorów: kosmicznego, biotechnologicznego, gamingowego oraz fintech. Astrokyon (gr. Αστροκύων) – “gwiezdny pies” – tak starożytni grecy nazywali Syriusza, najjaśniejszą gwiazdę na niebie. Zamierzamy stać się najjaśniejszą gwiazdą na mapie polskiego oraz światowego nieba firm IT dzięki uczestnictwu w największych przedsięwzięciach informatycznych oraz pracom badawczo-rozwojowym.

Przewiń do profilu firmy