Oferta pracy

DevOps Engineer (GCP)

Connectis_

25 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Cloud Platform

  • CI/CD

  • GitLab

  • Ansible

  • Puppet

  • Terraform

O projekcie

Dla klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy doświadczonego DevOps Engineera, który dołączy do zespołu wspierającego proces migracji systemu opartego o mikroserwisy do chmury publicznej GCP.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z doświadczonym zespołem deweloperów oraz uzgadnianie rozwiązań i rozwiązywanie problemów

  • Wsparcie wdrożeń aplikacji w środowiskach deweloperskich, testowych na środowisko chmurowe

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Praca w oparciu o metodykę Scrum

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość koncepcji chmury publicznej, w szczególności rozwiązań Google Cloud Platform

  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją wdrożeń za pomocą narzędzi CI/CD GitLab

  • Znajomość rozwiązań technologicznych do automatyzacji zadań np. Ansible, Puppet

  • Umiejętność zarządzania konfiguracją infrastruktury za pomocą Terraform

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monitorującymi Google Cloud

To oferujemy

  • Długofalową współpracę, ciekawe projekty w najnowszych technologiach

  • Dogodną formę współpracy oraz indywidualnego opiekuna po str. Connectis_

  • 5 000 zł za polecenie znajomego 🙂

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • Pakiet medyczny i kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego