Oferta pracy

DevOps Engineer

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w GdyniO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesów CI/CD w środowisku Java SE dla aplikacji desktopowych;

  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań oraz optymalny przebieg procesu wytwarzania oprogramowania;

  • Wsparcie procesów monitorowania wydajności oraz jakości aplikacji;

  • Optymalizacja procesów zarządzania konfiguracją;

  • Stworzenie wirtualnych środowisk testowych.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w automatyzacji procesów produkcji oprogramowania CI/CD;

  • Znajomość GIT (Bitbucket), Jenkins (pipelines), Nexus, Jira, Confluence, Docker;

  • Umiejętności programowania skryptów (np: Bash, Groovy, Ansible);

  • Praktyczna znajomość systemów Linux i Windows;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na sprawną pracę z dokumentacją techniczną;

  • Wiedza z zakresu wykorzystania telemetrii w cyklu wytwarzania oprogramowania;

  • Doświadczenie w wirtualizacji środowisk testowych;

  • Proaktywna postawa w obszarze poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM;

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów produkcji oprogramowania desktopowego (Java SE, Swing).

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w prestiżowym środowisku przy międzynarodowych projektach realizowanych dla sektora zbrojeniowego

  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe, szkolenia certyfikujące

  • możliwość rozwoju

  • elastyczne godziny pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz się sprawdzić w programowaniu dla branży militarnej? Interesuje Cię pisanie aplikacji pod systemy zarządzania walką, rozwiązania technologiczne dla bezzałogowych pojazdów czy projektowanie cyberzabezpieczeń dla wojska – to koniecznie aplikuj!

Należymy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i projektujemy rozwiązania dla armii, głównie z obszaru technologii morskich. Jesteśmy firmą, która stworzyła pierwszy polski system zarządzania walką SCOT, który funkcjonuje na współczesnych okrętach bojowych Marynarki Wojennej.

Tworzymy aplikacje z dziedziny dowodzenia, zarządzania uzbrojeniem oraz łączności. Pracujemy metodą design thinking, a w zespole stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Przewiń do profilu firmy