DevOps Engineer

Asseco Business Solutions S.A.

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wrocławska 54

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CI/CD

  • Bash

  • Python

  • Kubernetes

  • Docker

Mile widziane

  • Ms SQL

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesu rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (CI/CD)

  • Utrzymanie ciągłości działania systemów i aplikacji biznesowych– konfiguracja, instalacja, transformacja środowisk

  • Uruchamianie środowisk chmurowych z wykorzystaniem usług kontenerowych

  • Współpraca z zespołem developerskim w zakresie kodu i zarządzania konfiguracją

  • Skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Aktywny udział przy pracach projektowych i architektonicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku np. Devops, Inynier aplikacji, Administrator systemów

  • Praktyczna wiedza w obszarze automatyzacji i konfiguracji środowisk

  • Znajomość dowolnego języka skryptowego np. Bash, Python

  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/CD np. Jenkins, Bitbucket, Git lub podobnych

  • Wiedza z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL)

  • Znajomość zagadnień z zakresu ERP

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i zagadnień sieciowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • firmowe przyczepy kempingowe - Chorwacja/ Włochy