Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps Engineer (Ruby)

EuroLinux Sp. z o. o. O firmie

  • Cystersów 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EuroLinux Sp. z o. o.

Cystersów 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie i utrzymywanie systemów do budowania naszych produktów

  • proaktywne utrzymywanie sprawności operacyjnej powierzonych systemów informatycznych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, dostępność i wydajność

  • udział w projektach informatycznych w roli eksperta

  • analizowanie i rozwiązywanie zgłoszeń kierowanych od klientów i partnerów spółki.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie praktyczne doświadczenie administratorskie lub deweloperskie

  • znajomość systemów operacyjnych Linux (EuroLinux, RHEL®, CentOS)

  • bardzo dobra znajomość narzędzia kontroli wersji Git

  • znajomość rozwiązań CI/CD

  • praktyczna znajomość co najmniej 1 języka, który może być wykorzystywany w automatyzacji (np. Python, Ruby, Bash)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

  • gotowość do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kompetencji.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi do zarządzania systemami (np. Satellite, Foreman, Spacewalk)

  • doświadczenie w tworzeniu oraz utrzymywaniu systemów monitoringu (jak Zabbix, Nagios).

  • znajomość technologii konteneryzacji i wirtualizacji

  • znajomość rozwiązań chmurowych: Azure, GCP, AWS.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i formy współpracy

  • premie za zaangażowanie i wyniki

  • realny wpływ na końcowy produkt

  • stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze

  • udział w interesujących projektach u klientów o uznanych markach

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji

  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • sprawną jednoetapową rekrutację.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polskim producentem rozwiązań Open Source klasy Enterprise. Nasze produkty i usługi koncentrują się na kompleksowym tworzeniu i dostarczaniu profesjonalnego oprogramowania IT przeznaczonego do zastosowania w środowiskach produkcyjnych wraz z dedykowanym wsparciem technicznym.

Poszukujemy doświadczonego inżyniera oprogramowania / DevOps inżyniera, który będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój oraz wdrażanie i utrzymywanie jednego z naszych rozwiązań – EuroMana – narzędzia do zarządzania systemami Linux. Podstawowe technologie wykorzystywane w tym projekcie to: Ruby, Jenkins, Git.

Jesteśmy firmą o prostej strukturze organizacyjnej. Partnerskie podejście do osób z którymi współpracujemy, wpływa na przyjazną atmosferę pracy. Nasz zespół developerski i wsparcia tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, dzięki czemu skutecznie obsługujemy także największe przedsiębiorstwa.

Naszymi klientami są podmioty z sektora publicznego, bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, przedsiębiorstwa spedycyjne, a także światowi liderzy branży detalicznej. Współpracujemy z największymi w kraju integratorami systemów IT oraz małymi i średnimi firmami IT.

Przewiń do profilu firmy