Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma OVOO zajmuje się tworzeniem wyspecjalizowanych rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych. Tworzymy zarówno własne produkty jak i rozwiązania pod zamówienia klienta. Wykorzystujemy najnowsze technologie programistyczne. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy u czołowych operatorów i dostawców na całym świecie. Niezmiennie rozszerzamy nasze horyzonty, wyprzedzając aktualne trendy i wprowadzając nowe rozwiązania. Profil firmy jest ściśle związany z programowanie jednak ukierunkowany na specjalizację w zakresie rynku telekomunikacyjnego. Dla OVOO najważniejszy jest profesjonalizm. Wyznajemy zasadę że programowanie jest narzędziem w którym musimy być najlepsi, ale poza programowaniem posiadamy ekspercką wiedzę w branży telekomunikacji.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków

    • Jako inżynier DevOps, będziesz odpowiedzialny za projektowanie, implementację, testowanie i ulepszanie rozwiązań cloud dla naszych klientów
    • Budowanie i zarządzanie prywatną chmurą, siecią i infrastrukturą środowisk deweloperskich, testowych, pre-produkcyjnych i produkcyjnych
    • Praca z zespołem nad automatyzacją zarządzania i orkiestracji zadań, usprawnieniem procesów i wykonywaniem standardowych działań administracyjnych
    • Monitorowanie wydajności systemu, rekomendacja ulepszeń/zmian systemu

    Wymagania:

    • Eksperckie umiejętności w środowisku Linux, znajomość systemu operacyjnego, języki skryptowe - Bash, Perl itd.
    • Doświadczenie w zakresie jednego lub więcej systemów zarządzania konfiguracją - Chef
    • Doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań klasy cloud - OpenStack, AWS
    • Znajomość automatycznego wdrażania infrastruktury z wykorzystaniem Infrastructure as Code - Heat
    • Wysokie umiejętności analityczne i zrozumienie cyklu życia tworzonych aplikacji
    • Wykształcenie wyższe z zakresu IT
    • Znajomość w zakresie zarządzania systemami monitorującymi: Zabbix , OpenNMS, Check_MK and Nagios
    • Doświadczenie z zakresu konfiguracji: Kubernetes (Opcjonalnie), Docker (Opcjonalnie)

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość systemów zarządzania i analizy logów: Kibana, LogStash
    • Umiejętność konfiguracji baz danych: Elastic Search, Cassandra, MySQL Cluster
    • Zaznajomiony z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa: server hardening, two factor authentication, SSL, VPN
    • Doświadczenie w zarzadzaniu środowiskiem Continuous Integration - Jenkins, GIT, SVN, Sonar, Maven, Nexus

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
    • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
    • Pracę na rzecz największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie
    • Długoterminowe i interesujące projekty
    • Dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
    • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
    • Elastyczne godziny pracy
    • No dresscode!
    • Multisport
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Konsola do gier
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Etapy rekrutacji

    • Etapy rekrutacji
    • Rozmowa techniczna
    • Oferta współpracy
    • Witamy w OVOO

    bottom