DevOps Engineer

Asseco Business Solutions S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Kubernetes

  • CI/CD

  • Ansible

  • GitOps

  • Java

Mile widziane

  • Bash

  • Python

  • Golang

O projekcie

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów branży na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw. Tworzymy m.in. systemy klasy ERP i SFA. Zatrudniamy obecnie ponad 1000 pracowników i ciągle się rozwijamy. Z tego powodu poszukujemy obecnie SysOps Engineer’a do zespołu który, zarządza, wspiera i utrzymuje wewnętrzną platformę ABS Connector, wdraża nowe technologie, które usprawniają pracę naszego Data Center, używa nowoczesnych narzędzi do automatyzacji zarządzania infrastrukturą np. systemu Ansible a także utrzymuje i rozwija środowisko informatyczne Asseco BS przy użyciu najnowszych technologii m.in. Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, utrzymanie i wsparcie działającej w dużej skali platformy wymiany komunikatów biznesowych ABS Connector

  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych technologii usprawniających pracę zarządzanego systemu

  • Zaangażowanie w procesy migracji do nowych technologii, planowania architektury, pojemności i wydajności platformy

  • Prace wdrożeniowe i utrzymaniowe w zakresie rozwiązań systemowych z wykorzystaniem najnowszych technologii (konteneryzacja, Kubernetes, podejście GitOps)

  • Zarządzanie i budowanie ciągłości integracji/wdrażania (CI/CD)

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu systemami z rodziny Linux w środowiskach klasy enterprise

  • Doświadczenie w pracy z systemami w obszarze automatyzacji konfiguracji (np. Ansible)

  • Biegłość w pracy z aplikacjami kontenerowymi w orkiestratorze Kubernetes

  • Doświadczenie w utrzymaniu serwerów aplikacyjnych stosu Java (JVM, Tomcat)

  • Podstawowa wiedza z zakresu problematyki sieci TCP/IP w systemach Linux Firewall

  • Znajomość Bash, Python, Golang

To oferujemy

  • Jesteśmy stabilną i wiarygodną firmą zatrudniającą ponad 1000 osób, obecną na rynku IT od ponad 10 lat

  • Pracujemy dla liderów rynku, także dla największych międzynarodowych korporacji

  • Stawiamy na długofalową współpracę – zadbasz o rozwój naszych autorskich produktów!

  • Dajemy Ci dużą samodzielność działania

  • Wspieramy Twój rozwój zawodowy

  • Proponujemy atrakcyjne benefity - prywatna opieka medyczna, karty FitProfit, firmowe przy-czepy kempingowe we Włoszech i Chorwacji dostępne dla pracowników, w tym możliwość otrzymania samochodu służbowego do celów prywatnych

  • Masz możliwość wyboru miejsca pracy dostosowanego do Twoich potrzeb (praca stacjonarna/zdalna/hybrydowa)

  • Możesz wybrać najlepszą dla Ciebie formę współpracy (B2B/UoP)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • przyczepy kempingowe (Włochy, Chorwacja)