Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

    Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

    Miejsce pracy: Cała Polska

    Obowiązki:

    • Wsparcie narzędziowe procesów: Continuous Integration/Continuous Delivery/Continuous Deployment
    • Automatyzacja procesów w zakresie wytwarzania oprogramowania (IAC)
    • Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk testowych i produkcyjnych
    • Monitorowanie dostępności systemów oraz ich wydajności

    Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

    • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (m.in. GIT, SVN, Jenkins, Maven)
    • Znajomość środowiska Linux
    • Znajomość środowisk chmurowych: AWS (EC2, RDS, Lambda, API Gateway)
    • Doświadczenie w konteneryzacji rozwiązań: Docker/Docker-compose, Kubernetes
    • Znajomość chmur obliczeniowych: OpenStack
    • Znajomość Ansible i/lub Terraform
    • Znajomość języka Python (praca ze skryptami)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w automatyzowaniu procesów tworzenia obrazów (Docker) ze środowiskiem

    Oferujemy:

    • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
    • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Świetną, niekorporacyjną atmosferę - u nas naprawdę taka jest 😊
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Bogaty pakiet benefitów
    • Możliwość pracy zdalnej

    Korzyści dla Ciebie:

    • Szkolenia językowe
    • Brak dresscodu
    • Imprezy integracyjne
    • Możliwości awansu
    • Słodkie i owocowe dni
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami