Logo Pracuj.pl

DevOps Engineer

MGR Integration Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów odpowiedzialnych za automatyzację instalacji, konfiguracji i testowania produktów wytwarzanych w Spółce, pełnienie usługi wsparcia dla produktów dostarczonych do klienta oraz utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerowej Spółki.

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesu instalacji, konfiguracji i testowania dostarczanych produktów za pomocą Ansible
  • Bieżące utrzymanie systemów Linux, systemów wirtualizacji i pozostałych usług na nich działających
  • Bieżące utrzymanie i rozwój wewnętrznych projektowych środowisk testowych i developerskich
  • Analiza i rozwiązywanie problemów pojawiających się w utrzymywanej infrastrukturze
  • Automatyzacja procesu rozwoju i testowania aplikacji
  • Wsparcie zespołów programistów przy wdrożeniach
  • Współpraca z zespołem Support przy złożonych problemach klientów
  • Pełnienie dyżurów telefoniczny jako trzecia linia wsparcia
  • Współpraca przy ciekawych projektach związanych z rozwojem infrastruktury

Nasze wymagania

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Samodzielności i analitycznego podejście do rozwiązywania problemów
  • Proaktywnego podejścia do pracy, dążenie do ciągłego udoskonalania wdrażanych rozwiązań i poszerzania wiedzy potrzebnej do pracy
  • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji: Jenkins, Ansible (lub podobnych rozwiązań devops)
  • Dobrej znajomości systemów Linux, ze szczególnym uwzględnieniem RHEL/CentOS
  • Dobra umiejętność pisania skryptów bash
  • Doświadczenie w automatyzacji powtarzalnych czynności administracyjnych
  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu usług HA

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy zdalnej
  • Doświadczenie w używaniu systemu wersjonowania Git (Gitlab)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu środowisk wirtualizacyjnych i konteneryzacji
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi HashiCorp (Terraform, Vagrant, Packer, Vault)
  • Znajomości zagadnień związanych z bazami danych od strony administracyjnej (Oracle, Postgresql)
  • Znajomości rozwiązań (TIBCO instalacja/konfiguracja)

To oferujemy

  • Pracę zdalną w 100%
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych

MGR Integration Solutions Polska Sp. z o.o.

MGR Integration Solutions GmbH was founded in 2001 as a spin-off of the Enterprise Application Integration program of the mobile telephone network operator E-Plus Mobilfunk GmbH in Düsseldorf. Since the beginning of 2006 the company, whose headquarters is in Düsseldorf, has had a Swiss subsidiary in Hünenberg in the Canton of Zug. Since 2011 we have also had our subsidiary in Poland. Our team consists of highly qualified IT specialists in the field of service and process-oriented integration. We have many years of experience in the successful execution of integration projects at leading companies in Germany, Switzerland, Austria and countries outside Europe.

  • Please send your CVs in English only

DevOps Engineer, mazowieckie