Oferta pracy

Devops Engineer - .Net Developer

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Dokumentacja

  • Analiza wymagań

  • Wsparcie/utrzymanie istniejących rozwiązań

  • Tworzenie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku programisty .NET w tworzeniu aplikacji webowych oraz projektowaniu interfejsu użytkownika,

  • Posiadasz dobrą znajomość platformy .NET (C#, ASP.NET, ASP.NET MVC, ASP .NET CORE),

  • Posiadasz dobrą znajomość technologii webowych (TypeScript, Angular),

  • Znasz środowisko Visual Studio oraz bazy danych Microsoft SQL Server,

  • Znasz metodologię Agile: Scrum, Kanban, DevOps.

Mile widziane

  • Znajomość Jira oraz rozwiązań Continuous Integration/Delivery(Azure DevOps),

  • Znajomość narzędzi Typu Enterprise Service Bus oraz Message Queue (Kafka),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

  • Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku,

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Stanowimy zgrany zespół specjalistów, który wspiera jednostki ING na całym świecie poprzez odpowiednie narzędzia raportujące i zarządzające danymi bezpieczeństwa IT. Nasze usługi rozwijamy w oparciu o najnowsze technologie, których nigdy za dużo. W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.