Oferta pracy

co to?

DevOps Engineer

Sage Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Azure DevOps

  • Kubernetes/Docker

  • Teraform

  • Azure resources monitoring

Mile widziane

  • doświadczenie architektoniczne rozwiązań cloudowych

  • cerrtyfikaty Azure

  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server, Azure SQL

  • znajomość zagadnień sieciowych

System operacyjny

O projekcie

Oferujemy kilkuletni i obfitujący w ciekawe wyzwania technologiczne projekt migracji od podstaw naszych systemów do Clouda.

Jako część zespołu DevOps będziesz odpowiadać za automatyzacje oraz tworzenie infrastruktury chmurowej dla Symfonii ERP, najpopularniejszego software'u do obsługi procesów biznesowych.

Pracując w zespole R&D produktów z linii Symfonii będziesz miał realny wpływ na usprawnienia procesu wytwarzania oprogramowania wiodącego systemu ERP w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie – koncept, wdrożenie, utrzymanie

  • rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych

  • utrzymanie środowisk deweloperskich oraz produkcyjnych

  • tworzenie oraz utrzymanie procesów CI/CD

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • automatyzacja infrastruktury

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inżynier DevOps lub pokrewnym

  • wiedza z zakresu chmury obliczeniowej oraz usług oferowanych przez MS Azure

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows

  • doświadczenie w pracy z narzędziami: Azure pipelines, Teraform lub inne

  • doświadczenie z procesami CI/CD (Azure Devops, Jenkins, Octopus, GitHub Actions)

  • doświadczenie w pracy z Kubernetes/Docker

  • znajomość GITa

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doświadczenie w monitoringu zasobów Azure (Application Insight lub inne)

  • praktyczna znajomość aspektów bezpieczeństwa

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B

  • stabilne zatrudnienie w spółce o jasnej strategii i wizji rozwoju

  • ciekawe wyzwania technologiczne w ramach dużego projektu

  • możliwość działania w wolontariacie i społecznej odpowiedzialności biznesu

  • dodatkowe benefity z okazji Świąt, Dnia Dziecka itp.

  • dodatkowe elementy wynagrodzenia oraz cykl podwyżkowy

  • możliwości rozwoju wewnątrz firmy

  • pakiet szkoleń

  • dofinansowanie do nauki, studiów

  • dedykowane rozwiązania i wsparcie w czasie pandemii

  • współpracę z rasowym zespołem R&D będącym mixem doświadczeń i pokoleń, gdzie pracują zarówno fajne chłopaki jak i super dziewczyny :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • bonus roczny

  • prawa autorskie

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

rozmowa techniczna przez MS Teams

3

feedback/oferta

Sage Sp. z o.o.

Symfonia jest oprogramowaniem do zarządzania całym biznesem naszych klientów.

To ekosystem informatyczny, które można konfigurować i wdrożyć tak, jak rozwiązania szyte na miarę, a przy tym zbudowane z niemalże gotowych elementów.

Przewiń do profilu firmy