Logo Pracuj.pl

ING Bank Śląski S.A.O firmie

8 400–22 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • Active Directory

  • API

  • PowerShell

  • TCP/IP

  • Routing

  • HTTP/HTTPS

  • Azure DevOps

Mile widziane

  • Okapi

  • consul

  • wso2

O projekcie

Do Tribe’u Aplikacji Biznesowych w Pionie Tech ING Banku Śląskiego poszukujemy osoby na stanowisko DevOps, która dołączy do zespołu zajmującego się przygotowywaniem formularzy wniosków za pomocą platformy Ferryt. Wnioski są przygotowywane dla klientów biznesowych Banku, a następnie udostępniane w bankowości internetowej. Kandydat/ka między innymi będzie odpowiedzialny/a za przygotowanie, wdrożenie, a następnie utrzymanie nowej gałęzi platformy Ferryt dla klientów Korporacyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział we wdrożeniu nowej gałęzi platformy
  • współpraca z analitykami, programistami i dostawcą zewnętrznym
  • samodzielna obsługa i monitoring systemu i aplikacji
  • automatyzacja i optymalizacja procesów
  • przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji
  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (środowiska produkcyjne, testowe)
  • przeprowadzanie testów w środowiskach systemowych w ramach jednej platformy
  • analiza sytuacji awaryjnych, błędów systemowych - uczestnictwo w procesie wyprowadzania błędów i awarii
  • monitorowanie, strojenie i konserwacja systemów i infrastruktury IT w oparciu o dokumentację techniczną
  • współuczestnictwo w warsztatach zbierania wymagań dotyczących komponentów infrastruktury IT
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wsparcia systemowego

Nasze wymagania

  • znajomość baz danych MSSQL
  • znajomość Active Directory
  • administracja Windows
  • znajomość API rest/soap
  • programowanie w językach skryptowych: PowerShell
  • podstawy sieci: protokół TCP/IP, Routing, protokół HTTP/HTTPS
  • znajomość Azure DevOps
  • znajomość procesów CI/CD
  • otwartość na poznawanie nowych technologii
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy w zespole SCRUMowym

  • doświadczenie z pracą z chmurą publiczną
  • znajomość aplikacji integracyjnych (Okapi, consul, wso2)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Pion/Tribe:

  • Pion IT/ Tribe Aplikacji Biznesowych

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: MK-K_001