Logo Pracuj.pl

DevOps Engineer

MDDV SP Z O. O.O firmie

6 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ansible

  • Terraform

  • AWS/Azure/GCP

Mile widziane

  • Jenkins

  • GitLab

  • Docker

  • Kubernetes

  • AWS

  • Azure

  • GCP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i utrzymanie serwerów i aplikacji (AWS, Azure, GCP, OVH, serwerownie Klientów)
  • tworzenie skryptów do deployu m.in. w Ansible/Terraform
  • współpraca z zespołami programistycznymi Klientów nad wdrażaniem nowych rozwiązań
  • reagowanie na monitoring

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemu Linux
  • doświadczenie z zakresu monitorowania i utrzymania systemu Linux
  • znajomość Ansible i Terraform
  • wiedza na temat usług oferowanych przez AWS/Azure/GCP
  • wiedza na temat konfiguracji i zarządzania bazami danych SQL i NoSQL
  • doświadczenie w konfiguracji serwerów HTTP i pocztowych
  • umiejętność debugowania problemów z wydajnością
  • znajomość działania protokołów sieciowych
  • angielski na poziomie komunikatywnym

  • wiedza na temat wirtualizacji (VMware, Hyper-V, XenServer)
  • umiejętność posługiwania się dowolnym językiem programowania lub językiem skryptowym
  • umiejętność konfiguracji i posługiwania się systemami typu CI/CD (np.: jenkins/gitlab)
  • znajomość Docker i Kubernetes

To oferujemy

  • typ umowy wybierany przez Ciebie
  • pełen budżet na stanowisko - 6000 - 12000+ PLN
  • budżet szkoleniowy
  • dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego oraz karty Multisport
  • pracę w zespole doświadczonych administratorów
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów penetracyjnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin

W MDDV codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich siecią, serwerami i workstacjami. Pomagamy im w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wdrażaniem nowych technologii i rozwiązujemy ich codzienne problemy - stworzyliśmy np. infrastrukturę pod akcje milion fanów Plusa, milion fanów Orange czy hosting dla akcji marketingowych Canal+. W gronie naszych Klientów znajdują się też między innymi MasterCard, Medicover, Payback, Samsung, Frisco, inFakt i wielu innych. Wspieramy firmy developerskie, kancelarie prawne, startupy itp. - sprawdź naszą stronę: https://www.mddv.pl

DevOps Engineer, podlaskie